Promocja na odgrzybianie klimatyzacji!

Polub nasz profil na facebooku i odbierz 25% rabatu na oznonowanie!

Hasło do rabatu: Facebook ekoblask

Rezerwacje i informacje pod numerem 500 407 888


myjnia samochodowa toruń
pranie i czyszczenie tapicerki toruń
mycie silników toruń
autokosmetyka toruń


auto myjnia samochodowa toruńOzonowanie

Prezentujemy Państwu naszą profesjonalną usługę ODGRZYBIANIA KLIMATYZACJI samochodowej metodą Ozonowania < odkażania bez użycia chemii.
Proces ozonowania zwany również higienizacją, odgrzybianiem czy usuwaniem zapachów wykonywany jest urządzeniem produkowanym przez www.ozonowanie.com

Stosowanym środkiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach dezynfekcyjnych,  niszczący alergeny, roztocza, bakterie, wirusy, grzyby i pleśni.

Ozon jest naturalnym gazem będącym trójatomowym związkiem tlenu powstającym podczas burzy w wyniku wyładowań elektrycznych. Charakterystyczny zapach po burzy to właśnie ozon, który jest nietrwałą cząsteczką dążącą do utleniania czyli pozbycia się jednego z atomów tlenu poprzez połączenie się z innym atomem i utlenienie go. Zjawisko utleniania ma ma silne właściwości dezynfekcyjne. Działanie ozonu jest krótkie, ale jednocześnie bardzo skuteczne. Gdy tylko ma styczność z z bakteriami, brzydkimi zapachami oraz wirusami niszczy je poprzez utlenianie, a jedyne co zostaje po procesie ozonowania to czysty tlen.

W sztucznych warunkach w celu wytworzenia ozonu wykorzystuje się generatory produkujące ozon z tlenu poprzez dostarczanie wyładowań koronowych.
Stosowany przez nas generator wyróżnia się bardzo dużą wydajnością produkcji ozonu przez co usługi wykonywane z jego użyciem mają wysoką skuteczność.

Ozon (O3), czyli tzw „aktywny tlen” ma bardzo silne właściwości odkażające. Jest niemal 50 razy skuteczniejszy od chloru. Zastosowanie urządzenia o odpowiedniej wydajności zapewnia wysoką (bliską 100%) skuteczność procesu dezynfekcji.

Ozon jest gazem i dzięki temu dociera dosłownie w każdy zakamarek zarówno układu klimatyzacji jak i całego wnętrza. Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie sprawia, że działaniu ozonu poddana jest cała tapicerka łącznie z podsufitką.

Ozon zapewnia całkowite odkażenie i eliminacje przykrych, uciążliwych zapachów, wydostających się z kanałów wentylacyjnych i układu klimatyzacji oraz zapachów z wnętrza kabiny samochodu takie jak stęchlizna, papierosy, zapachy odzwierzęce. Ozon jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich elementów samochodu nie powodując absolutnie żadnych szkód we wnętrzu pojazdu, a co równie ważne nie ma złego wpływu na zdrowie użytkownika pojazdu w przeciwieństwie do odgrzybiania chemicznego.

Usługę wykonujemy przy użyciu profesjonalnego urządzenia o przemysłowej wydajności generującego ozon w ilości aż 9g na godzinę, co czyni naszą usługę bardzo skuteczną, gdyż do prawidłowego przeprowadzenia procesu odgrzybiania niezwykle ważne jest aby w odpowiednim czasie dostarczyć  wystarczająco wysokie stężenie ozonu, który jest odpowiedzialny za odgrzybianie i pozbywanie się wszelkich zapachów. Pozbywanie się uciążliwych i uporczywych zapachów za pomocą ozonu nie polega na ich maskowaniu, ale na usuwaniu poprzez utlenianie związków chemicznych, w tym również tych, o przykrym zapachu.

Zaleca się co najmniej raz w roku, a szczególnie w okresie wiosennym przeprowadzenie procesu odgrzybienia klimatyzacji samochodowej.                                         Zachęcamy, więc Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Cena godzinnego procesu ozonowania to 40zł

 
Copyright ©2016 Ekoblask. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.
Aplauz Agencja Reklamowa ToruńGadżety reklamowe - narzędzia

autokosmetyka

pranie tapicerki

czyszczenie tapicerki

woskowanie samochodu