Promocja na odgrzybianie klimatyzacji!

Polub nasz profil na facebooku i odbierz 25% rabatu na oznonowanie!

Hasło do rabatu: Facebook ekoblask

Rezerwacje i informacje pod numerem 500 407 888


myjnia samochodowa toruń
pranie i czyszczenie tapicerki toruń
mycie silników toruń
autokosmetyka toruń


auto myjnia samochodowa toruńPranie tapicerki

Do prania tapicerki wykorzystujemy profesjonalne urządzenie piorące Santoemma - z opatentowanym systemem wytwarzającym gorącą suchą pianę doskonale rozpuszczającą wszelki brud. Piana aplikowana jest bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.  Następnie, rozpuszczony brud wraz z pianą jest usuwany za pomocą specjalnego odkurzacza o wysokiej sile ssania z technologią HighWaterlift zapewniającą najlepsze pozbycie się wilgoci z czyszczonego materiału.

W przeciwieństwie do tradycyjnej metody czyszczenia ekstrakcyjnego używającej wodę z detergentem aplikowanej na materiał pod ciśnieniem, gęsta piana nie penetruje wewnętrznych warstw czyszczonych powierzchni, lecz zostaje w górnej warstwie – dokładnie tam gdzie znajdują się plamy i brud, pozostawiając gąbkę będącą wypełnieniem siedzenia całkowicie suchą i wolną od zanieczyszczeń.

Pozwala to na doskonałe rezultaty czyszczenia i krótki czas schnięcia.  
Dzięki temu już nawet po 20 min od zakończenia prania, tapicerka jest  sucha! Nie ma więc potrzeby długiego postoju samochodu, a także nie istnieje ryzyko wystąpienia zacieków od wody czy też ponownego pojawiania się plam.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku prezentującego przykład procesu prania.

W swojej ofercie posiadamy pranie wszystkich elementów materiałowych wnętrza samochodu tj. fotele, obicia drzwi, dywany podłogowe, bagażnik,  a także bezpieczne czyszczenie podsufitki!

Staramy się każdorazowo przy oględzinach powierzanego nam auta do wyczyszczenia doradzić właścicielowi, które elementy wnętrza wymagają już odświeżenia i dostosować ofertę według indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy Państwa o wysokiej skuteczności usuwania zanieczyszczeń dzięki zastosowaniu tej  nowoczesnej metody prania tapicerki. Posiadamy duże doświadczenie w profesjonalnym kompleksowym praniu tapicerek samochodowych. Ceny jakie jesteśmy w stanie ustalić dla tego rodzaju usług są niezwykle atrakcyjne w stosunku do wysokiej jakości wykonanego przez nas prania, bezpieczeństwa metody i czasu schnięcia, a także do tego co oferuje konkurencja. Pragniemy zaznaczyć, że jako jedyny w regionie punkt oferujący usługi autokosmetyczne korzystamy z  metody prania tapicerek w technologii dostarczonej przez renomowanego i uznanego na świecie producenta Santoemma.

 

 
Copyright ©2016 Ekoblask. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.
Aplauz Agencja Reklamowa ToruńGadżety reklamowe - narzędzia

autokosmetyka

pranie tapicerki

czyszczenie tapicerki

woskowanie samochodu