Promocja na odgrzybianie klimatyzacji!

Polub nasz profil na facebooku i odbierz 25% rabatu na oznonowanie!

Hasło do rabatu: Facebook ekoblask

Rezerwacje i informacje pod numerem 500 407 888


myjnia samochodowa toruń
pranie i czyszczenie tapicerki toruń
mycie silników toruń
autokosmetyka toruń


auto myjnia samochodowa toruńPolerowanie

POLEROWANIE LAKIERU

Oferta świadczonej przez nas usługi polerowania lakieru i usuwania rys polega na mechanicznym polerowaniu z użyciem specjalistycznych past polerskich                    i odpowiednio dopasowanych gąbek używanych razem z polerką rotacyjną lub dualno obrotową.

Polerowaniu może zostać poddany zarówno pojedynczy element karoserii jak i całość lakieru samochodowego. Stopień polerowania zależy od wspólnych ustaleń klienta i wykonawcy usługi, co jest uzależnione od istniejących rys, zmatowień, rodzaju lakieru i ogólnej jego kondycji oraz spodziewanego efektu usługi.               Na efekt polerowania mają pływ wcześniej wymienione czynniki i możliwości na jakie pozwala lakier, aby proces polerowania został przeprowadzony w bezpieczny sposób bez jego uszczerbku. Każde polerowanie poprzedzone jest wcześniejszymi oględzinami po dokładnym umyciu karoserii, oczyszczeniu z wbitych osadów oraz pomiarem grubości powłoki lakierniczej przy użyciu specjalistycznego miernika.

Przeprowadzane przez nas polerowanie lakieru zasadniczo różni się od tego jakie stosuje większość zakładów lakierniczych. Stosujemy podejście detailingowe,          w którym staramy się aby wykonana usługa była jak najlepsza jakościowo, bardzo dokładna z jak najmniejszym ścieraniem lakieru. Ważne jest również to,              że po przeprowadzonym procesie polerowania nie pozostają żadne ślady ingerencji w lakier czyli hologramy i przetarcia. Hologramy często zaobserwować można po polerowaniu w zakładzie lakierniczym, gdzie dla uzyskania szybkiego efektu odświeżenia lakieru stosuje się grubościerną pastę i gąbkę, pasta wypełnia ubytki lakieru pozostawiając na krótki czas w lakierze, jednak po kilku myciach wypłukana odsłania ślady polerowania i wówczas lakier nie wygląda już zadawalająco.

Wykonana przez nas usługa polega na co najmniej dwuetapowej pracy z różnymi gąbkami i pastami, etapy przeplatane są całkowitym usunięciem ewentualnych zamaskowań rys przez pastę polerską przy pomocy specjalnego środka do usuwania wypełniaczy zawartych w paście. Twarde i bardzo porysowane lakiery niekiedy wymagają zastosowania nawet czterech etapów polerowania do uzyskania wzorowego efektu. Każde polerowanie lakieru wykańczamy odpowiednio dobraną powłoką zabezpieczającą lakier lub nawet kilkoma różnymi nakładanymi w odpowiednich odstępach czasowych po to aby zapewnić maksymalną ochronę przed szkodliwymi warunkami dla lakieru i zmniejszyć ryzyko ponownego powstawania rys.

Każde auto może nabrać świeżości i blasku, a usługa zawsze może zostać dopasowana do tego jakie finanse właściciel jest w stanie przeznaczyć na polerowanie lakieru swojego samochodu.

 

POLEROWANIE KLOSZY LAMP

Oprócz polerowania lakieru oferujemy również polerowanie kloszy lamp samochodowych. Likwidujemy w ten sposób powstałe na nich rysy i zmatowienia nadając im świeży wygląd i klarowność. Efekt jest olśniewający i auto nabiera nowego wyglądu.

 

POLEROWANIE SZYB SAMOCHOWOWYCH

Nowością w naszych usługach jest polerowanie szyb samochodowych w celu usunięcia lub zminimalizowania rys powstałych od wycieraczek samochodowych.     Stosujemy do tego specjalne pady filcowe i pastę do polerowania szkła. Zabieg jest czasochłonny, lecz w większości przypadków bardzo skuteczny.                           Cena uzależniona jest od gęstości, głębokości i długości powstałych rys. Często jest to już od 30zł, czyli wielokrotnie taniej niż wymiana szyby.

 

Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego, mailowego jak i osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, postaramy się jak najlepiej doradzić w kwestiach odpowiednich usług dla Państwa samochodów jak i dokonamy bezpłatnej niezobowiązującej wyceny. Zapraszamy. Wszelkie namiary w zakładce Kontakt.

 
Copyright ©2016 Ekoblask. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.
Aplauz Agencja Reklamowa ToruńGadżety reklamowe - narzędzia

autokosmetyka

pranie tapicerki

czyszczenie tapicerki

woskowanie samochodu