Promocja na odgrzybianie klimatyzacji!

Polub nasz profil na facebooku i odbierz 25% rabatu na oznonowanie!

Hasło do rabatu: Facebook ekoblask

Rezerwacje i informacje pod numerem 500 407 888


myjnia samochodowa toruń
pranie i czyszczenie tapicerki toruń
mycie silników toruń
autokosmetyka toruń


auto myjnia samochodowa toruńMycie pojazdów

Do czynności związanych z myciem samochodu wykorzystujemy parę wodną o wysokiej, ale bezpiecznej temperaturze dla lakieru i wszystkich innych elementów samochodu, która doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia oraz  ma właściwości dezynfekcyjne i odtłuszczające. Technologia ta pozwala dotrzeć do najmniejszych szczelin , dzięki czemu mycie jest bardzo dokładne. 
Należy zaznaczyć, że sposób ten jest w 100% bezpieczny dla wszystkich elementów pojazdu. nie powoduje zarysowań w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod mycia samochodów. W tym przypadku strumień pary wodnej jest o wiele łagodniejszy od wysokociśnieniowego strumienia wody, a ręczne wykończenie karoserii środkami kosmetycznymi gwarantuje dokładne umycie i zabezpieczenie każdego elementu samochodu.

Zaletą mycia parą jest szybkie rozpuszczanie brudu poprzez działanie na karoserię z odległości kliku centymetrów od czyszczonej powierzchni, które wcześniej została pokryta biodegradowalną chemią zmiękczającą brud.  
Para pod ciśnieniem tworzy warunki antystatyczne - oddziela brudu od karoserii, dodatkowo zdmuchując brud z samochodu. Pozostałe resztki zanieczyszczeń - pyłek, są bezpiecznie usuwane miękką szmatką o wysokim stopniu pochłaniania wody - mikrofibra. Mycie za pomocą pary jest efektywne zarówno na płaskich powierzchniach jak i trudno dostępnych miejscach.

 

 

Mycie parowe to rozwiązanie bardzo ekologiczne. Do umycia jednego samochodu zużywane są zaledwie 4 litry wody jest to co najmniej  20 razy mniej niż w przypadku tradycyjnej myjni. Niezmiernie pozytywnym aspektem mycia parą jest to, że pojazd po umyciu jest całkowicie suchy, co ma duże znaczenie estetyczne, a także ma wpływ na bezpieczeństwo niektórych elementów w okresie zimowym, gdyż nie powoduje zamarzania np. zamków czy uszczelek gumowych.

Istotną przewagą jakościową naszego mycia jest każdorazowe wykańczanie powierzchni lakieru woskowaniem ręcznym wysokiej jakości produktami,
które poza efektem nabłyszczenia zapewniają ochronę umytej powierzchni.   
Dzięki nim uzyskujemy nieprzeciętny efekt czyszczenia i konserwacji samochodów. Auta wyjeżdżające z naszej myjni wyglądają jak nowe i cieszą swoim blaskiem znacznie dłużej pozostając czystymi niż po zastosowaniu tradycyjnej metody mycia wodą i hydro-woskowaniem z natrysku.

Myjnia parowa to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które bardzo pozytywnie przyjęte zostało w wielu krajach i wdrażane jest z sukcesem  również w Polsce. Nasza firma daje Państwu możliwość korzystania z tych bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań gwarantujących niezawodny efekt czyszczenia.
Polecamy serdecznie i zapraszamy do korzystania z najlepszego mycia dostępnego z różnymi opcjami woskowania wysokiej klasy produktami konserwującymi.

Filmik prezentujący porównanie tradycyjnej metody mycia
i mycia z wykorzystaniem pary.

 

 

przykład mycia auta

 

 

 
Copyright ©2016 Ekoblask. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.
Aplauz Agencja Reklamowa Toruń Gadżety reklamowe - narzędzia

autokosmetyka

pranie tapicerki

czyszczenie tapicerki

woskowanie samochodu